دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

راه‌اندازی سامانه یکپارچه احراز هویت کاربران(سامانه یکتا) در دانشگاه علوم پزشکی ایران

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۹/۱۹ | 
راه‌اندازی سامانه یکپارچه احراز هویت کاربران(سامانه یکتا) در دانشگاه علوم پزشکی ایران و راه‌اندازی صفحه شخصی اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان و طبق توافق انجام شده با رئیس محترم دانشگاه، این سامانه از تاریخ ۲۳/۹/۱۳۹۸ عملیاتی خواهد شد.
با راه‌اندازی سامانه یکتا، کاربران هنگام استفاده از رایانه اداری خود نیازی به بخاطرسپاری آدرس‌های متعدد، اسامی کاربری و رمزعبور مختلف سامانه‌های مورد استفاده خود نخواهند داشت و می‌توانند با شخصی‌سازی صفحه‌ی خود در درگاه my.iums.ac.ir با تنها یک نام کاربری و رمزعبور به سامانه‌های مختلف دسترسی داشته باشند.
در فاز اول راه‌اندازی سامانه یکتا، احراز هویت استفاده‌کنندگان از اینترنت نیز بعنوان یکی از الزامات قانونی استفاده از اینترنت سازمانی(ماده ۳۲ قانون جرائم رایانه‌ای)، راه‌اندازی شده و کلیه کاربران برای دسترسی به اینترنت ملزم به استفاده از نام‌کاربری و رمز عبور خواهند بود.
خواهشمندم با ابلاغ دستورالعمل‌های پیوست به کارکنان و دانشجویان زیرمجموعه خود، راهنمایی‌ها، اخبار و اطلاعات لازم را از سایت مدیریت آمار و فناوری اطلاعات به آدرس sitm.iums.ac.ir پیگیری فرمائید.

راهنمای دریافت و تغییر رمزعبور
قواعد احراز هویت یکپارچه کاربران
قواعد دسترسی به اینترنت در شبکه گسترده

 CAPTCHA
دفعات مشاهده: 2134 بار   |   دفعات چاپ: 27 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر